Honda HR-V 2023

0
69

Honda HR-V rv:2023

Nová Honda HR V Walkaround,
Čistý, sportovní a luxusní styl exteriéru a interiéru
Standardní 7palcové digitální přístrojové vybavení zahrnuje otáčkoměr, digitální rychloměr a multiinformační displej (včetně samostatného analogového rychloměru)
Standardní 7palcový barevný dotykový displej s kompatibilitou Apple CarPlay® a Android Auto™
K dispozici HD 9palcový barevný dotykový displej s bezdrátovou kompatibilitou Apple CarPlay® a Android Auto™ (EX-L)
Na základě nové globální architektury Honda, jako je nový Civic 11. generace
Nové plně nezávislé zadní odpružení
Větší 2,0litrový motor s lepší odezvou
K dispozici v reálném čase AWD s Intelligent Control™
Nová funkce Hill Descent Control je standardní součástí celé řady
Standardní systém Honda Sensing® s novou přední širokoúhlou kamerou, novým systémem Traffic Jam Assist (TJA) a systémem rozpoznávání dopravních značek (TSR)
Standardní kolenní airbagy předního cestujícího a zadního spolujezdce pro boční náraz

Jednoduchý, sportovní a prostorný interiér
Čistý a sportovní interiér HR-V je svěžím pohledem na nový designový směr Honda „jednoduchost a něco“, který byl představen v roce 2022 Civic. Viditelnost směrem ven je zlepšena díky nízkému krytu HR-V, rozsáhlému skleníku a vnějším zrcátkům, která byla umístěna mimo sloupky čelního skla.

Dalším zlepšením viditelnosti je horní část široké přístrojové desky HR-V, která byla navržena s minimálními řezy, aby se snížily odrazy na čelním skle a vizuální rušivé vlivy. Výrazná kovová voštinová síťovina se táhne ode dveří ke dveřím přes palubní desku. Slouží jak formě, tak funkci a vytváří dramatickou vizuální dělicí čáru mezi audiosystémem, informačními displeji a ovládacími prvky klimatizace, zatímco složitý průchozí design skrývá větrací otvory, které by jinak mohly narušit čistý a harmonický vzhled palubní desky.

V celém interiéru jsou použity prémiové materiály, přičemž velká pozornost je věnována provozu všech rozváděčů a ovládacích prvků, včetně cvakání a zdvihu knoflíků, pák a spínačů. Středová konzola HR-V je jedinečně zakřivená a bohatě čalouněná francouzským prošíváním. Chytrý průchod s nabíjecími porty USB je ideálním úložištěm pro malé předměty, jako je smartphone.

Zcela nová sedadla stabilizující tělo pevně drží tělo, snižují únavu a zvyšují pohodlí na dlouhých cestách. Oblast zadních sedadel je širší, aby lépe pojala tři cestující. Vyznačuje se také promyšlenými prvky, jako je zadní přihrádka pro umístění smartphonu.

Standardní nákladový prostor HR-V (za zadním sedadlem) byl zvětšen na 24,4 kubických stop. (všechny výbavy) a jeho nízká výška zdvihu jen něco málo přes 27 palců usnadňuje nakládání velkých nebo těžkých předmětů. Standardní opěradla zadních sedadel dělená v poměru 60/40 lze snadno složit na rovnou podlahu, čímž se prostor rozšíří na 55,1 m3. Spodní panely dveří a boční panely nákladového prostoru byly navrženy s atraktivním zvlněným vzorem, který lépe skryje škrábance a oděrky.

Typ motoru:
16ventilový řadový 4válec DOHC i-VTEC®

Výkon (SAE net)1
158 při 6500 ot./min

Točivý moment (SAE net)2
138 lb.-ft. @ 4200 ot./min

Zcela nový design HR-V se vyznačuje nízkou horizontální linií, která začíná prodlouženou kapotou a pokračuje přes vyboulení zadních blatníků, čímž dodává

Hladké plynulé tvary HR-V. Široko posazené světlomety LED a zadní světla zvýrazňují větší šířku HR-V (o 2,6 palce širší) a široký postoj. Celková délka narostla o 9,4 palce.

Vpředu je výrazná maska ​​chladiče lemována otvory pro vzduchové clony, které vedou vzduch přes nárazník a kolem předních kol, čímž zlepšují aerodynamickou účinnost. Pro čistší luxusní vzhled eliminuje technologie laserového pájení potřebu nevzhledných střešních lišt a stěrače čelního skla HR-V se schovávají pod linii kapoty, když se nepoužívají.

V zadní části zvýrazňuje sportovní proporce HR-V tvarovaný poklop a standardní spoiler na zadních dveřích a vnější hrana zadních světel byla tvarována pro zlepšení aerodynamiky.

Každá třída HR-V se vyznačuje odlišnými konstrukčními detaily. HR-V LX je zvýrazněn matným povrchem masky chladiče ve stylu včelí plástve a spodní části předního a zadního nárazníku. Standardem jsou velká 17palcová litá kola stříbrně lakovaná.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here