Honda HR-V 2022

0
89

Honda HR-V rv:2022

Pomalý, hlučný a nekultivovaný čtyřválcový motor HR-V neuspokojí vašeho vnitřního pouličního závodníka a bezestupňová automatická převodovka (CVT) umocňuje nezdvořilost motoru. S pohonem předních kol zvládlo HR-V zrychlení 100 km/h za 8,6 sekundy. Přidání pohonu všech kol jej ještě více zpomalilo, na 9,5 sekundy. HR-V si zachovává čilé a dychtivé ovládání hatchbacku, na kterém je založeno, ale netlačte na něj příliš. Trhanost při jízdě po nerovných cestách a naklánění karoserie v zatáčkách by mohly být vyřešeny lepším tlumením odpružení, ale při jízdě po rovné silnici nebo dálnici se HR-V usadí v rovnoměrnější jízdě.

Infotainment a konektivita
HR-V nabízí informační a zábavní systém Display Audio, který zahrnuje ovladač hlasitosti, velké ikony na obrazovce a integraci Apple CarPlay/Android Auto. Tato 7,0palcová dotyková obrazovka je standardem pro všechny kromě základní výbavy LX, která má jednodušší nastavení, které je v podstatě rádio s barevnou obrazovkou.

Bezpečnostní a asistenční funkce
Celkové hodnocení bezpečnosti (NHTSA)
Nejmenší crossover Honda nabízí řadu asistenčních technologií, ale nic není standardní. Pro více informací o výsledcích nárazových testů HR-V navštivte webové stránky National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) a Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Mezi klíčové bezpečnostní prvky patří:
– K dispozici automatické nouzové brzdění
– K dispozici adaptivní tempomat
– K dispozici asistent pro jízdu v jízdním pruhu

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here