Honda CR-V 2023

0
20

Nová Honda CR-V 2023 – úžasné designové specifikace a funkce středně velkého SUV

Honda CR-V pro rok 2023 přichází se zcela novým vzhledem zevnitř i zvenčí, tím lépe, aby mohla bojovat v brutálně konkurenčním segmentu kompaktních SUV. S většími proporcemi a větším prostorem pro cestující slibuje nově navržené CR-V ještě více ze své typické praktičnosti. Jeho interiér má atraktivní design, který je inspirován kompaktním vozem Civic a je doplněn moderními technologiemi, včetně informačního a zábavního systému s dostupnou 9,0palcovou dotykovou obrazovkou, která má bezdrátové Apple CarPlay a Android Auto. Každé CR-V má samozřejmě také řadu standardních asistentů řidiče, které zahrnují adaptivní tempomat, sledování mrtvého úhlu a asistent pro jízdu v jízdním pruhu. Standardním motorem je 190hp turbo-čtyřválec. Hybridní pohonné ústrojí o výkonu 204 k je na přání. Oba lze spárovat s pohonem předních nebo všech kol a bez ohledu na to, který motor si vyberete, CR-V poskytuje pohodlnou jízdu a sebevědomé – ne-li přímo vzrušující – chování na silnici.

CR-V 2023 zahajuje šestou generaci kompaktního SUV. S ním přichází řada vylepšení: je celkově větší, sportovní svěží styl exteriéru a má prostornější interiér s rafinovanějším designem a luxusnějšími funkcemi. Honda říká, že přeladila standardní čtyřválec s turbodmychadlem tak, aby byl citlivější a efektivnější, a plynulá automatická převodovka (CVT) a systém pohonu všech kol mají být vylepšeny oproti odcházejícímu modelu.

Pohledný design interiéru CR-V je zvýrazněn vložkou s voštinovou texturou, která se klene nad většinou palubní desky a nenápadně skrývá větrací otvory. Částečně digitální sdružený přístroj s analogovým rychloměrem a 7,0palcovým displejem, který umožňuje řidiči přepínat mezi různými informačními nabídkami. Honda říká, že přední sedadla jsou navržena tak, aby snížila únavu řidiče na dlouhých cestách a že pozice řidiče nového CR-V byla vylepšena. Mezi cestujícími na předních sedadlech je velká přihrádka ve středové konzole a za nimi jsou sklopná zadní sedadla s prostorem pro nohy vzadu o 0,6 palce navíc ve srovnání s odcházejícím CR-V. Za druhou řadou je 36 kubických stop nákladového prostoru.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here