Honda Civic eHEV 2022

0
29

Honda Civic eHEV rv:2022

Civic číslo jedenáct používá revidovanou platformu svého předchůdce. Je o tři centimetry delší, ale se stejnou šířkou (1,80 metru) je také o dobré tři centimetry plošší než dříve. Kromě toho linie střechy klesá dozadu dříve. To není nutně optimální, jak uvidíme za chvíli.

O technologii pohonu (jak fantastické turbo benzínové motory s objemem 1,0 a 1,5 litru, tak i 1,6-litrový diesel) a v budoucnu se bude spoléhat na maximálně osobitý hybrid Honda e: HEV. Jako jediný motor. Samozřejmě kromě modelu Civic Type R. V roce 2023 bude mít své poslední setkání ve známé podobě. To znamená s dvoulitrovým turbo benzínovým motorem a kolem 320 + koní.

e:HEV je tu o něco déle. V Jazzu a HR-V prodejci hondy doslova vytrhnou věc z rukou, říká Honda. Civic dostane nejnovější verzi luxusního hybridního systému, který zhruba zjednodušuje nově vyvinutý 2,0-litrový motor s přímým vstřikováním s přirozeným sáním s výkonem 143 koní (186 Nm), který produkuje šťávu pro elektromotor o výkonu 184 koní (315 Nm), který pohání vozík. Druhý elektromotor slouží jako generátor pro tento účel.

Rozvor se zvětšuje o 3,5 centimetru. Kromě toho je auto o 22 procent torzně tužší než dříve. Zde nyní dosahuje úrovně předchozího Typu R. Inženýři Hondy také zajistili, že nyní můžete z Modelu Civic vypadat lépe. Mimo jiné byla snížena kapota (o 25 milimetrů) a okenní linie.

Novinkou v oblasti bezpečnosti je celkem jedenáct airbagů, adaptivní dálková světla a asistent pro rozšířenou dopravní zácpu. Rozsah jízdních asistentů byl již u předchůdce více než rozsáhlý.

Nový Civic začíná jako Elegance za 31 900 eur. Ale chata je již velmi dobře naplněna. Sport, který nenabízí téměř žádné pozoruhodné doplňkové vybavení s výjimkou 18palcových kol a indukčního nabíjení smartphonu, je 33,200 XNUMX eur. Konečně, Advance přichází za 36,600 XNUMX eur se vším a pikantním. Patří mezi ně digitální přístroje, elektricky kožená sedadla, zvukový systém Bose, vyhřívaný volant a adaptivní dálková světla. Uvedení na trh je na podzim. Kdy přesně, výrobce ještě nekomunikoval.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here