Ford Transit Trail 2023

0
50

Nový Ford Transit Trail rv:2023 – Perfektní obytný vůz.

Ford 2023 Transit Trail, který je k dispozici ve třech konfiguracích nákladních dodávek, včetně modelů se střední a vysokou střechou a varianty s prodlouženou délkou s vysokou střechou, je nový Ford Transit Trail vybaven pro lepší terénní schopnosti s následujícími standardními funkcemi a možnostmi:

3,5litrový motor EcoBoost® V6, který produkuje 310 koní a 400 lb.-ft. točivého momentu, spojený s 10stupňovou automatickou převodovkou.

Inteligentní pohon všech kol s pěti volitelnými jízdními režimy, včetně Normal, Eco, Mud/Ruts, Tow/Haul a Slippery.

O 3,5 palce zvýšená světlá výška, o 2,75 palce širší rozchod, 30,5palcové terénní pneumatiky Goodyear Wrangler Workhorse a 16palcová černá litá kola.

Černá mřížka chladiče s integrovanými obrysovými světly a černými světlomety HID, jedinečný přední nárazník ve stylu kluzné desky, ochrana proti stříkající vodě, obložení podběhů kol, kryty předních podběhů a posuvné schůdky na straně řidiče a spolujezdce

Sada těžkých přívěsů s nosností až 6 500 lb. tažná kapacita pro tažení člunu, čtyřkolek, sněžných skútrů nebo jiných dobrodružných hraček.

Technické funkce, které poskytují jistotu na cestě i mimo ni s inteligentním přístupem se startováním tlačítkem, asistentem sledování mrtvého úhlu 1.0, systémy zpátečky a bočním snímáním, adaptivním tempomatem. SYNC®4 se SiriusXM® s 360L, aktualizacemi softwaru HD Radio™ a Ford Power-Up, 12palcovou dotykovou obrazovkou, digitálním fotoaparátem s vysokým rozlišením a 110V, 12V a USB zásuvkami.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here