Ford Transit Custom 2023

0
31

Ford Transit Custom rv:2023

Nový diesel Ford Transit 2023 odhalen! Náhled specifikací a funkcí.

Ford po nedávném debutu plně elektrického sourozence e-Transit vzal nový Transit Custom. Od roku 2023 bude nová generace oblíbeného lehkého užitkového vozu Ford k dispozici s naftovými motory EcoBlue, PHEV a EV a řadou různých stylů karoserie.

Jak se dalo očekávat, Transit Custom vypadá velmi podobně jako e-Transit Custom se stejnou karoserií. Mřížka chladiče se však změnila, s vodorovnými štěrbinami a zvětšenými otvory pro chlazení motoru, doprovázenými bočními sacími otvory u modelů pouze pro ICE. Ford bohužel nezahrnul podrobnou galerii šesti úrovní výbavy (Base, Trend, Limited, Active, Trail a Sport). Přesto si můžeme všimnout některých stylových prvků specifických pro výbavu ze skupinového snímku, včetně nelakovaných nárazníků a jiné grafiky světlometů základní úrovně Base, hliníkových krycích plechů modelu Trail, prodloužených bočních prahů modelu Sport, a přední nabíjecí port u modelů PHEV a EV.

Transit Custom je založen na „zcela nové“ architektuře, která bude sdílena s příštím VW Transporter. Různé možnosti karoserie zahrnují standardní panelovou dodávku, dvojitou kabinu v dodávce, kombi a přepážku ve tvaru L. Model se dodává ve dvou délkách a ve dvou výškách střechy. Později se očekává, že Ford představí Tourneo Custom zaměřené na cestující, které převezme roli rodinného minivanu.

Uvnitř kabiny je 13palcový dotykový displej pro nejnovější infotainment SYNC4, i když není uvedeno, zda je tato funkce standardní součástí celé řady, nebo zda je k dispozici pouze u modelů vyšší třídy. Pod displejem také můžeme vidět několik vždy zapnutých dotykových zkratek. Volant s plochým dnem a integrovanými tlačítky lze naklonit a vytvořit tak mobilní kancelář. Všechny výbavy jsou vybaveny platformou softwaru Ford Pro a propojenými službami, včetně integračního systému Ford Pro Upfit, který umožňuje digitální přestavby vozidla prostřednictvím stávajícího panelu infotainmentu, a mobilní služby Ford Pro, která je navržena pro zlepšení provozuschopnosti.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here