Ford Transit Connect Titanium 2023

0
62

Ford Transit Connect Titanium rv:2023

Ovladatelnost a všestrannost Fordu Transit Connect z roku 2023 z něj činí skvělou městskou dodávku, ale jeho neupravená povaha a nevýrazné motory zanechávají mnoho otázek. Pro různé obchodníky, kteří to považují za nejužitečnější, by však tyto nedostatky měly být snáze zvládnutelné. Transit Connect, který je k dispozici jako vyhloubená nákladní dodávka nebo ta, která pojme až sedm cestujících, lze nakonfigurovat pro mnoho úloh. Na výběr je také krátký nebo dlouhý rozvor a zadní výklopné dveře nebo symetrické zadní dveře. Ford dokonce nabízí oblíbené funkce jako Apple CarPlay a Android Auto, stejně jako asistenty řidiče, jako je adaptivní tempomat a sledování mrtvého úhlu. Dokud jsou překážky na dálnici omezené a silnice s pravidelnými jízdami nejsou příliš drsné, Transit Connect 2022 se v něm snadno pohybuje a jeho ovládání jako na motokárách je roztomilé.

Co je nového pro rok 2023?

Pro rok 2023 Ford neprovádí žádné významné změny v sestavě Transit Connect. Městská dodávka je stále k dispozici se dvěma motory, krátkým nebo dlouhým rozvorem, a jako nákladní dodávka nebo dodávka pro cestující.

Motor, převodovka a výkon

Transit Connect je nabízen pouze s pohonem předních kol, ale je k dispozici se dvěma volitelnými čtyřválcovými motory. Verze 2,5 litru se spáruje se šestistupňovou automatickou převodovkou. Tato kombinace není nijak zvlášť rychlá, zvláště když se snažíte předjet na dálnici. K dispozici je také přeplňovaný čtyřválec 2,0 litru, který se spáruje s osmistupňovým automatem. Transit Connect může táhnout až 908kg a nést maximální užitečné zatížení 680kg.

Úspora paliva a MPG v reálném světě

Transit Connect s turbodmychadlem o objemu 2,0 litru je dimenzován do 24 mpg ve městě a 28 mpg na dálnici. 2,5-litrový je dimenzován až na 20 mpg město a 27 dálnice. Jediným dalším přímým konkurentem Fordu je Ram ProMaster City, který je hodnocen na 21 mpg město a 28 mpg dálnice. Vzhledem k tomu, že jsme netestovali Ram nebo Ford na naší dálniční cestě s úsporou paliva 75 mil za hodinu – což je součást našeho rozsáhlého testovacího režimu – nemůžeme podat zprávu o jejich skutečných mpg. Pro více informací o spotřebě paliva Transit Connect navštivte webové stránky EPA.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here