Domů » Ford Tourneo Custom 2023

Ford Tourneo Custom 2023

Napsal admin

Ford Tourneo Custom rv:2023

Ford rozšiřuje svou modelovou řadu o Ford E-Tourneo Custom (2023):V tiskové zprávě výrobce oznamuje, že do roku 2024 uvede na trh sedm nových elektrických vozidel a do roku 2026 prodá v Evropě více než 600 000 elektrických vozidel. Kromě modelu E-Tourneo Courier zahrnuje těchto sedm nových modelů také větší E-Tourneo Custom. Tourneo Custom se liší od Transit Custom stejné velikosti především jiným konceptem interiéru.

Například E-Tourneo Custom má pravděpodobně až devět sedadel a je primárně navržen jako osobní transportér. O designu exteriéru je známo pouze několik podrobností. Na zveřejněné fotografii lze vidět pouze obrysy přední strany a světelný design. Zvláště nápadný je světelný pás, který zřejmě vede mezi kapotou a mřížkou chladiče. Jeho závěr je tvořen dvěma hlavními světlomety, které se zdají mít dva LED světelné proužky pro denní svícení. Zůstává otázkou, zda bude existovat plně elektrický Tourneo Custom jako spalovací motor jako Active a Sport. Bohužel zatím nejsou k dispozici žádné informace o řadách zařízení.

Elektrifikovaný minibus je v současné době k dispozici pouze jako plug-in hybrid. Podle WLTP je dojezd 53 kilometrů po plně nabité baterii. Uvedení na trh očekáváme v roce 2023.

Ford Tourneo Custom, který bude dodáván se dvěma posuvnými dveřmi, je k dispozici se dvěma různými rozvory 2 933 nebo 3 300 milimetrů. Vnější délky se odpovídajícím způsobem pohybují mezi 4,97 a 5,34 metry. Díky většímu prostoru je ještě velkoryseji dimenzovaný zavazadlový prostor za třetí řadou sedadel.

Na straně hnacího ústrojí se Ford spoléhá výhradně na 2,2-litrový čtyřválcový turbodiesel, který je nabízen v úrovních výkonu 100 hp / 310 Nm, 125 hp / 350 Nm a 155 hp / 385 Nm a uvolňuje svůj výkon na přední kola. Ta je vždy vybavena manuální šestistupňovou manuální převodovkou a systémem start-stop.

You may also like

Zanechat komentář