Ford Tourneo Connect 2.0 EcoBlue 2023

0
16

Ford Tourneo Connect 2.0 EcoBlue rv:2023

Na první pohled je Ford Tourneo Connect prostě auto, do kterého se vměstná rodina až o sedmi členech anebo prostě hodně velká „krabička“, kam narvete nejenom výbavu na cyklovýlet, ale i nářadí pro přestavbu poloviny rodinného domu.

Verze vás u tohoto Fordu čekají taky dvě. První je Titanium a díky ní budete mít v autě přední a zadní parkovací senzory, automatické světlomety se zpožděným zhasínáním, elektricky ovládaná, vyhřívaná a sklopná vnější zpětná zrcátka s černě lakovanými kryty, střešní ližiny se stříbrnou povrchovou úpravou a zadní tónovaná skla Privacy.

Poprvé je u Tournea Connect k dispozici pohon všech kol, který vám zajistí větší jistotu na silnici a pomůže vám s jízdou i na nezpevněném nebo kluzkém povrchu. Čtyřkolka je nabízena u dieselové verze s 6stupňovou manuální převodovkou.

U benzínových 1,5litorvých motorů s výkonem 84 kW si můžete vybrat, jestli chcete, manuální převodovku s šesti stupni, nebo automatickou (Powershift) se sedmi stupni. To samé můžete dělat i u dieselových dvoulitrů s výkonem 90 kW.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here