Ford Taurus 2023

0
7

Ford Taurus rv:2023

Ford Taurus z roku 2023 je osmou generací dlouhodobého sedanu Ford, i když jej ve Spojených státech neuvidíte. V této šíji lesů zemřel Taurus svou druhou smrtí v roce 2019, byl vzkříšen v roce 2008. Mezitím do Číny dorazil Taurus založený na Mondeu v roce 2016 a nyní je tu zcela nový model, který bude ozdobou Číny a Středozemí. East, kde Ford říká, že sedan je mimořádně silný prodejce.

Jakou stavebnici nabízí nejnovější Taurus? Uvnitř je minimalistický digitální kokpit, který se může pochlubit 8palcovým přístrojovým displejem s 13,2palcovou středovou obrazovkou. K dispozici je panoramatická střecha a bezdrátové nabíjení, stejně jako asistenti řidiče, jako je adaptivní tempomat, systém pro zmírnění kolizí a zásah do mrtvého úhlu. Apple Car Play a Android Auto jsou také součástí balíčku a Ford si zaslouží zmínku o otočném voliči řazení na středové konzole.

Venku jsou stále odstíny Mondea ve tvaru sedanu, ale dostává moderní vzhled s úzkými světlomety vysoko na palubní desce lemující širokou mřížku chladiče. Vzadu jsou úzká třípruhová zadní světla, která se kuriózně podobají něčemu, co byste našli na Mustangu. Světla jsou propojena jedním LED páskem přes víko paluby. Pod kapotou je 2,0litrový motor Ford EcoBoost spojený s osmistupňovou automatickou převodovkou. A aby se ujistil, že zvládne horko pouští na Středním východě, Ford říká, že nejnovější Taurus byl důkladně testován.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here