Ford Shelby Mustang Mach-E GT 2022 CONCEPT

0
49

Ford Shelby Mustang Mach-E GT Performance AWD Concept rv:2022

„Inspirováno vlastním snem Carrolla Shelbyho o elektrickém výkonu,“ čerpá tento koncepční vůz z některých nejdůležitějších vozů Shelby, jako jsou Mustang GT350 a GT500, a také z historie značky, která je patrná z charakteristického špinavě bílého a modrého laku vozu plus s kompletními pruhy a značkou Shelby.

Shelby laděný Mach-E, přičemž vůz sedí na 20“ jednodílných kovaných monoblokových kolech, která jsou obuta do pneumatik Michelin Pilot Sport EV. Asi dočasně než bude podrobeno snížení odpružení. sady tlumičů Ford MagneRide vyladěných Shelby s kompozitovými pružinami z uhlíkových vláken.

Všude kolem najdeme díly karoserie z uhlíkových vláken naplněné grafenem, které zasahují do předního spoileru s přídavným splitterem, nová křidélka a žábry pro nasávání vzduchu, rozšířené boční prahy, přepracovanou „mřížku“ vylepšenou Shelby – samozřejmě neexistuje žádná skutečná mřížka chladiče. protože auto je EV – a širší oblouky pro umístění těchto kol. Vzadu byl přidán vlastní rozšířený vzhled, zatímco přední kapota je nyní vybavena hlubokými ventilačními otvory, které pomáhají bojovat proti zdvihu přední části.

Jelikož je to jen koncept, existuje jen málo obrázků a velmi málo informací. Něco takového v reálu by však mohlo Mustang Mach-E GT dostat do nových elektrifikovaných sfér. Současným vlajkovým modelem je specifikace GT, která nabízí 480 HP a 634 lb-ft. točivého momentu, což má za následek zrychlení z 0-60 MPH za pouhých 3,5 sekundy.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here