Ford Mustang Mach-e 2022

0
53

Ford Mustang Mach-e rv:2022

Ford Mustang Mach-E pro rok 2022 spojuje oblíbené prvky minulosti a současnosti ve vysoce žádaném balení, které je dobrým znamením pro budoucnost elektrických vozidel, a proto jsme mu udělili cenu Editors‘ Choice. I když se zdá svatokrádežné, že by Ford nazval crossover EV Mustangem, spojení ikonického štítku s žádaným stylem karoserie je chytrý marketing. Spolu s poutavým vzhledem má Mach-E i vkusně zařízený interiér, který překypuje nejnovějšími technologiemi.

Má také šikovná úložná řešení, prostorná zadní sedadla a spoustu nákladového prostoru. Usedněte za volant a elektrifikovaný Mustang se bude cítit agilně a rychle. Nejsportovnější verze dosáhne rychlosti 60 mph za 3,7 sekundy (rychlejší než Mustang Mach 1) a nejvzdálenější verze podle odhadů ujedou více než 300 mil na jedno nabití. To vše a ještě více dělá z Mustangu Mach-E 2022 transcendentní elektromobil.

Co je nového pro rok 2022?
Mustang Mach-E 2022, který získal naše první ocenění EV roku, vstupuje do svého druhého modelového roku a má o něco větší využitelnou kapacitu baterie, která by měla zvýšit jeho dojezd v reálném světě. California 1 je nyní nabízena s pohonem všech kol a standardně se dodává s vyhřívaným volantem a vyhřívanými předními sedadly. Stejně tak model GT je nyní standardně dodáván s černě lakovanou střechou. Stejně jako u Mustang pony car, Mach-E je nyní k dispozici jako celobílá speciální edice s názvem – go figure – Ice White Edition. Tento nový vzhledový balíček je nabízen pouze na úrovni výbavy Premium a zahrnuje třívrstvý metalický lak Star White a detaily v bílé barvě Oxford, jako jsou 19palcová kola a vnější odznaky. Jasné barvy Grabber Blue a Cyber Orange jsou nyní k dispozici i pro jiné modely než jen GT.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here