Ford Maverick Tremor 2023

0
61

Ford Maverick Tremor rv:2023 – Off-Road Jízda, Přehled designu exteriéru a interiéru

Ford rozšiřuje svou řadu kompaktních nákladních vozidel o nový 2023 Maverick Tremor Off-Road Package.
Nový Maverick Tremor je základní volbou pro zákazníky, kteří hledají lepší terénní schopnosti a odvážný styl ve stejném kompaktním balení, které pohodlně zapadne do jejich každodenního života ve městě a zároveň podpoří jejich outdoorové vášně.

Všude lze nalézt drsné téma Tremor. Dodává se s jedinečnou povrchovou úpravou mřížky chladiče a navíc začerněnými logy Ford, světlomety a zadními světlomety. Dva přední tažné háky mají charakteristické akcenty Tremor Orange. Pro ještě odvážnější vzhled si mohou zákazníci vybrat dostupný paket Tremor Appearance Package, který zahrnuje karbonizovanou šedou střechu a kryty zrcátek a také černou boční grafiku na kapotě a spodní části karoserie.

Unikátní 17palcová hliníková kola mají nový povrch Tremor Orange a tmavě šedý elox, zatímco standardní terénní pneumatiky zajišťují lepší trakci na sypkých površích, jako je písek, štěrk a hlína. Nová spodní přední maska ​​s agresivnějším nájezdovým úhlem a ocelovými kluznými deskami mají za následek lepší schopnosti.

Odvážný design se přenáší do kabiny se sedadly Black Onyx s vyšívanými logy Tremor a charakteristickými akcenty Tremor Orange. Středová konzola, výdechy registrů a madla dveří byly aktualizovány tak, aby zahrnovaly také nové barevné schéma.

Maverick Tremor je k dispozici pro nákladní vozy řady XLT a Lariat. Je vybaven funkčními a schopnými funkcemi, přičemž je v souladu s typickým poutavým stylem rodiny nákladních vozidel Ford Tremor.

Kompaktní pickup, vybavený 2,0litrovým motorem EcoBoost, staví na paketu FX4 Off-Road Package se systémem pohonu všech kol, který je pro Maverick nový. Tento pokročilý systém zahrnuje dvouspojkovou jednotku zadního pohonu s funkcí uzávěrky diferenciálu, která umožňuje lepší průchodnost terénem. Dokáže převést prakticky veškerý točivý moment zadní nápravy na kterékoli kolo. Pět volitelných jízdních režimů zákazníkům usnadňuje rychlé přizpůsobení schopností Maverick Tremor na silnici i v terénu na vozovku, bláto, písek nebo sníh a také pro podmínky tažení.

Maverick Tremor také přichází s exkluzivní Trail Control, která funguje jako tempomat pro jízdu v terénu. Zákazníci si jednoduše vyberou nastavenou rychlost, pak vozík řídí plyn a brzdění, aby se mohli soustředit na řízení v náročných podmínkách, jako je bláto nebo hlína.

Jedinečné přední a zadní pružiny a tlumiče pomáhají zlepšit průchodnost terénem. Tyto nové tlumiče spolu s 1-palcovým zvýšením světlé výšky také přispívají k asertivnějšímu postoji nového Maverick Tremor. Schopnost jízdy v terénu dále posiluje výkonný chladič převodovky a modernizované poloosy.

Kompaktní nákladní automobil nabízí maximální tažnou sílu 2 000 liber a užitečné zatížení 1 200 liber, takže zákazníci mohou připojit přívěs špinavých kol nebo naložit postel kempingovým vybavením a rybářskými pruty.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here