Ford Evos 2022

0
150

Ford Evos rv:2022

Nový Evos se začne prodávat spolu s Mach-E specifickým pro čínský trh a novou verzí PHEV Escape. Evos bude poháněn turbodmychadlem přeplňovaným 2,0litrovým I-4, o kterém mluvčí Fordu řekl, že je „jako ten v Bronco Sport.“ O konkrétních výkonech motoru Evos není žádné slovo, ale 2,0litrový motor Bronco Sport má výkon 245 koní a točivý moment 275 lb-ft a lze s jistotou předpokládat, že čísla Evosu budou podobná. V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné podrobnosti o dalších volitelných pohonných jednotkách, které mohou být v budoucnu dostupné.

Je smutné, že navzdory elegantnímu vzhledu, robustnímu hnacímu ústrojí a karoserii podobné SUV (tři věci, které američtí kupující zbožňují), Ford neplánuje prodávat Evos mimo Čínu – alespoň prozatím.

Uvnitř Evosu je však masivní 1,1 metru široká obrazovka, která obsahuje 12,3palcový digitální přístrojový panel a 27palcovou 4K dotykovou obrazovku pro multimedia a zábavu cestujících.
Cestující se však netýkají pouze pasivního zážitku, protože podle Forda si mohou zobrazit údaje o vozidle, navigační pokyny a informace o dopravních značkách, „aby řidiči pomohli lépe porozumět stavu vozovky“.

Systém je také navržen s ohledem na předplacené služby na vyžádání, i když stále není jasné, co přesně jsou, kolik budou stát a ve kterých regionech budou dostupné.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here