Ford Bronco Wildtrak 2022

0
24

Nemůžeme se dočkat, až uvidíme zcela nové SUV Ford Bronco 2022 na silnicích. Tento model by měl přijít k prodejcům ve druhém čtvrtletí roku 2021 a o novém Broncu máme více než dost informací. Jako každý jiný výrobce hraje Ford důležitou roli v zelené revoluci. V podstatě každý nový model nabízí nějaký druh elektrifikace a Bronco nebude jiné.

Kromě toho Bronco dostane slavnou léčbu Raptor a dokonce i varianta pick-upu je údajně v práci. Zdá se, že výrobce Blue Oval plánuje vybudovat kompletní rodinu Bronco, která nabízí jak SUV, tak pick-upy. Očekávání jsou obrovská a zde je vše, co o tomto SUV víme.

Nadcházející Ford Bronco 2022 bude velmi podobný pick-up Ford Ranger. To zahrnuje stejnou platformu a pravděpodobně stejné možnosti hnacího ústrojí. Pro začátečníky je pravděpodobným kandidátem 2,3-litrový EcoBoost, který lze nalézt také v modelu Ford Focus RS. Tento motor přináší 270 koní a 310 lb-ft točivého momentu. Ford nabídne svou desetistupňovou automatickou převodovku, ale manuální převodovka je také skvělou volbou

Na přání nabízí Bronco 2,7litrový EcoBoost V6 a hybridní hnací ústrojí. Silný V6 poskytuje výkon 335 koní a točivý moment 380 lb-ft. Model Bronco Hybrid bude kombinovat 3,0-litrový motor EcoBoost s elektromotorem. Celkový výkon je dán od 350 koní do 400 koní.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here