Citroën C5 Aircross Shine 2022

0
60

Citroën C5 Aircross Shine Facelift rv:2022

Technické údaje a motory
Pokud jde o pohony, Citroën neudělal žádné inovace. Pro C5 Aircross jsou stále k dispozici známé motory. Puretech 130 jako zážehový motor, vznětový Blue HDi 130 a jako špičková verze plug-in hybridu, který poskytuje výkon 225 koní.

Interiér
Uvnitř můžete vidět inovace jasněji. Přestože volant a přístrojový displej nebyly změněny, 10palcový dotykový displej je nyní umístěn uprostřed palubní desky – těžko přehlédnout. Střední ventilační trysky byly proto umístěny níže a již neohraničují displej. Linie jsou jasné a horizontální a nejsou tak hravé jako ve staré verzi.

Design exteriéru
Facelift modelu C5 Aircross přichází s těsnějším vzhledem a – jak slovo také napovídá – tentokrát se skutečně vztahuje hlavně na tvář modelu C5. Vizuálně byla C5 úhledně upravena, například je zde nové logo značky – černé dvojité úhly v chromovaném rámu – nápadně inscenované. Pod světlomety byly použity vertikální větrací otvory, které mají dokonce účel a již neslouží pouze optice.

Úzká štěrbina nad poznávací značkou zajišťuje, že větrací otvor vypadá ještě větší. V této aktualizované verzi nenajdete žádné prvky barevného obložení – C5 Aircross vyrostl.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here