Citroën C3 Aircross 2022

0
97

Citroën C3 Aircross rv:2022

Citroën C3 Aircross 2021 – české ceny a technická data nabízených motorů
Motor1.2 PureTech1.2 PureTech1.5 BlueHDi1.5 BlueHDi
Zdvihový objem [cm3]1199119914991499
Válce/ventily3/43/44/44/4
Největší výkon [kW]81968188
Točivý moment [N.m] 205230250300
Převodovka6M6A6M6A
Max. rychlost [km/h]183195175179
Zrychlení 0-100 km/h [s]10,19,210,89,6
Komb. spotřeba podle WLTP [l/100 km]5,86,14,65,0
Cena Live [Kč]359.900399.900
Cena Feel [Kč]394.900444.900429.900
Cena Feel Pack [Kč]419.900469.900454.900
Cena C-Series [Kč]434.900479.900
Cena Shine [Kč]454.900499.900504.900544.900
Cena Shine Pack [Kč]489.900534.900559.900

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here