Cadillac Escalade V-series 2023

0
71

Cadillac Escalade V-series rv:2023

Nový Cadillac Escalade V 2023 je oficiálně představen jako nový model Cadillac přeplňované řady V. Pojďme se na toto extrémně velké a nejvýkonnější SUV od Cadillacu podívat podrobně.

Skutečný produkční model se bude trochu lišit a bude dostupný od konce léta 2022.

Hlavní přednosti Escalade V:

RUČNĚ SESTAVOVANÝ 6,2L PŘEPLŇOVANÝ MOTOR V8
Ovládněte cestu s 6,2litrovým přeplňovaným motorem V8. Tento motor s velkým výkonem, který je důkazem legendárního řemeslného umění Cadillacu, je vyroben výhradně ručně.

682 KONÍ
Srdcervoucí výkon, který byl kdysi vyhrazen pro trať, je nyní k dispozici pro každodenní jízdy. Úžasná síla 682 koňských sil trpělivě čeká na každý váš příkaz.

653 LB.-FT. MOMENTU
Čím větší točivý moment, tím větší výkon. Obrovských 653 lb.-ft. točivého momentu pomáhá Escalade-V snadno zrychlit z 0 na 100 km/h za méně než 4,4 sekundy.

JÍZDNÍ REŽIM V
Exkluzivně pro Cadillac V-Series. Rychlým dotykem si můžete přizpůsobit určitá nastavení vozidla, která řídí jízdní dynamiku a výkon. Upravte odezvu řízení, brzdění, odpružení, hnací ústrojí, zvuk motoru a další.

BRZDY BREMBO
Osvědčený na dráze. Přední vysoce výkonné brzdy Brembo poskytují Escalade-V jistý pocit z pedálu a bezpečnou brzdnou sílu.

ELEKTRONICKÝ OMEZENÝ SLIP DIFERENCIÁL
Další technologie vhodné pro trať přímo od Cadillacu V-Series. Elektronický diferenciál s omezeným prokluzem (ELSD) inteligentně reaguje na podmínky vozovky a maximalizuje trakci, když potřebujete pevnou přilnavost na vozovce, například za deště a sněhu nebo při zatáčení.

MAGNETICKÉ OVLÁDÁNÍ JÍZDY
Escalade-V je vybaven magnetickým řízením jízdy, které čte vozovku až 1 000krát za sekundu, aby vaše jízda byla citlivá a plynulá – to znamená, že vozidlo čte každý palec vozovky při rychlosti 100 km/h.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here