Domů » BMW X5 M facelift 2023

BMW X5 M facelift 2023

Napsal admin

BMW X5 M facelift rv:2023

Od uvedení nového modelu BMW X5 M Facelift 2023 na trh nás dělí několik měsíců, takže není překvapením, že se začínají objevovat nové rendery. Tento nejnovější se zaměřuje na design přídě faceliftovaného X5 M. Vizuálně dostane BMW X5 M Facelift 2023 nové světlomety, mírně přepracovanou masku chladiče a přepracovaný přední nárazník. Ledvinová mřížka se zdá mít podobnou velikost jako u odcházejícího modelu, ale mohou získat osvětlenou funkci.

Ačkoli se větší BMW X7 nyní může pochlubit rozdělenými světlomety, na kterých se pracuje také pro XM, nebude tomu tak u X5, protože prototypy měly jasně jednodílná světla. Přední světlomety jsou také štíhlejší a sportovnější než dříve, se zajímavou vnitřní geometrií. V pořádku jsou také přepracované nárazníky a nová grafika zadních světel. Přední nárazník pravděpodobně dostane agresivnější styl, jak je typické u faceliftovaných modelů.

Pokud jde o aktualizace hnacího ústrojí, BMW X5 M 2023 přejde na 4,4litrový V8 twin-turbo S68 s mild-hybridním nastavením, ale téměř stejným výkonem a točivým momentem jako dříve. Elektrický posilovač by však měl částečně kompenzovat zpoždění turba pro větší záběr v nižších otáčkách. Předpokládá se, že tento špičkový derivát se bude prodávat výhradně jako sportovní model. Netřeba dodávat, že všechny tyto změny jsou naplánovány také pro BMW X6 M 2023.

Síla je stále posílána na všechna kola přes systém M xDrive přes osmistupňovou automatickou převodovku. S S68 budeme nejprve jezdit v jiných modelech a moc se na to těšíme, ale obzvláště nás zajímá, jak si tento nový motor povede ve vůbec prvním BMW X5 M60i. Podle našich zdrojů BMW zahájí výrobu BMW X5 M a X6 M LCI ve Spartanburgu až v dubnu 2023. Očekáváme tedy, že první kusy dorazí do prodejců několik týdnů poté.

You may also like

Zanechat komentář