BMW M2 2023

0
213

BMW M2 G87 rv:2023

Předpokládejme, že kromě přibližně 400 koní základního M2 budou v M2 CSL existovat i další sportovní verze s výkonem až 450 koní a kromě povinné osmistupňové automatické převodovky se zdá být přinejmenším možná i manuální šestistupňová převodovka.

Pohon všech kol pouze pro velkého bratra M3/M4
Aby byla zachována vzdálenost od BMW M3 / M4, nadcházející BMW M2 s interním označením modelu G87 by mělo být i nadále poháněno pouze zadní nápravou, i když platforma by umožnila variantu dynamického pohonu všech kol. Ty nabízejí přímí konkurenti Audi RS3 a Mercedes AMG A45, které jsou nabízeny pouze jako vozidla s pohonem všech kol s dvouspojkovou převodovkou. Bavorští fanoušci pohonu všech kol se však mohou rozhodnout i pro BMW M 240i xDrive o výkonu 374 k.

Uvnitř je známý sportovní paket s tvarovanými sportovními sedadly, přilnavým volantem a sportovními pedály. Na přání by nadcházející M2 měla nabídnout obzvláště lehká lopatová sedadla, karbonovou střechu, vysoce výkonný brzdový systém a sportovní pneumatiky kompatibilní se závodním okruhem, které také mírně snižují hmotnost. Klapkový výfukový systém se čtyřmi koncovkami výfuku zajišťuje zvučný zvuk dvojitě nabitého řadového šestiválcového motoru.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here