BMW iX M60 2023

0
24

BMW iX M60 rv:2023

BMW iX M60 z roku 2023 s celkovým výkonem systému až 610 koní a točivým momentem 811 lb-ft (když je aktivován Launch Control) a jedinečným adaptivním dvounápravovým vzduchovým odpružením s vylepšeným M-vylepšeným adaptivním vzduchovým odpružením. Svět jízdy bez emisí.

Se zapnutým sportovním režimem pro má výkon 610 k a aktivací Launch Control, která uvolní všech 811 lb-ft okamžitého točivého momentu, BMW iX M60 zrychlí na 100 km/h z klidu za pouhých 3,6 sekundy. Intenzivní dodávka výkonu jeho elektrického pohonu specifického pro M plynule pokračuje do rozsahů vysokého zatížení, takže zrychlení zůstává téměř konstantní až do elektronicky omezené maximální rychlosti 249 km/h, pokud je správně vybaveno.

Dva motory BMW iX M60 fungují na principu proudem napájeného synchronního stroje. To znamená, že místo permanentních magnetů je buzení rotoru spouštěno přesně odměřovanou dodávkou elektrické energie. Tato konstrukční metoda umožňuje při výrobě rotoru zcela upustit od kovů vzácných zemin potřebných pro magnetické součásti.

Specifická M konstrukce principu synchronního stroje napájeného proudem umožňuje elektromotoru BMW iX M60 – zejména u zadního motoru – dosáhnout extrémně vysoké hodnoty výkonu. Pohonná jednotka je šestifázová a má dvojitý invertor. To umožňuje dosáhnout zvláště výrazného nárůstu špičkového výkonu, který je k dispozici až do vysokých rychlostí a umožňuje typický přenos výkonu BMW M.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here