BMW 7 2023 Interiér

0
32

BMW 7 rv:2023 – Interiér

Nové BMW řady 7 přichází s datovým připojením 5G, které lze propojit s vaším datovým tarifem T-Mobile (později může přijít více operátorů). I když je to nejméně zajímavá funkce na tomto seznamu, je to překvapivě užitečná. Nejen, že umožňuje autu streamovat obsah na jeho obrazovky (k tomu se dostaneme později v seznamu), umožňuje to autu skutečně se stát zařízením ve vašem mobilním datovém tarifu, což znamená, že můžete volat a posílat textové zprávy z auta, bez vašeho smartphonu. Proč je to v pohodě? Řekněme, že vám upadne telefon a rozbijete ho, nebo ho dokonce ztratíte, stále jeden máte – své auto. To může být neuvěřitelně užitečné v nouzových situacích.

Další generace BMW řady 7 modelového roku 2023 s indexem G70, G71 Long a i7 jsou oficiálně zobrazeny v krásných detailech, včetně interiéru a osvětlení. Pojďme si prohlédnout interiér nového BMW 7 2023 a všechny jeho úžasné možnosti.

Inovativní prvky, jako je BMW Theatre Screen, multisenzorický zážitek z vozu BMW iDrive s nejnovější generací BMW Operating System 8, plus BMW Curved Display a Maneuver Assistant pro automatizované parkování a manévrování, zvýrazňují progresivní charakter luxusního sedanu. Kromě vyšší úrovně komfortu a jedinečného zábavního systému ve voze je možnost Executive Lounge pro zadní část s optimalizovanou polohou sklopného sedadla a nové obložení interiéru z kůže/kašmírové vlny BMW Individual Merino průkopnickou cestou k maximalizaci pohody uvnitř vozu. .

Světová premiéra nového BMW řady 7 v dubnu 2022 a jeho uvedení na globální trh od listopadu 2022 jsou klíčovými milníky v současné modelové ofenzívě značky v luxusním segmentu.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here