Audi RS3 Sedan 2023

0
58

Audi RS 3 Sedan rv:2023

A myslíme právě. Audi uvádí RS 3 na 58 900 USD, přičemž povinný poplatek za destinaci ve výši 1 095 USD je navíc. Sečteno, celkem je to 59 995 $ a za to vlastně dostanete docela dost. Všechny modely RS 3 mají stejnou přeplňovanou 2,5litrovou řadovou pětku, což dává 401 koní (299 kilowattů). Pro pořádek je to o pár poníků víc, než najdete v RS 3 přes rybník, a výkon jde stále na všechna čtyři kola přes sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku. Stačí, aby sedan zrychlil na 100 km/h za 3,6 sekundy, a pokud opravdu milujete jasně zelený exteriér, je to barva bez příplatku.

Je to však jediná bezplatná barva, kterou Audi nabízí, takže méně nápadná vás bude stát. Za jakoukoli jinou barvu na paletě zaplatíte 595 dolarů, nebo pokud žádná z nich nevyhovuje vašim potřebám, můžete si vybrat něco na míru prostřednictvím exkluzivní speciální barvy laku Audi za 3 900 dolarů. Abychom našli nejdražší RS 3, kterou můžete získat, přirozeně jsme tuto možnost vybrali v našem fiktivním sestavení.

Mezi další možnosti patří balíček RS Technology za 2 750 USD. Získáte tak několik pozoruhodných položek, včetně mimo jiné head-up displeje, navigace, modernizovaného sterea Bang & Olufsen a šestiměsíčního předplatného Audi Connect. Balíček Dynamic Plus za 5 500 USD přidává keramické přední brzdy, karbonový kryt motoru a náraz do omezovače rychlosti na 180 mph. Více uhlíkových vláken je k dispozici v paketu Carbon, který přidává materiál do bočních zrcátek, bočních prahů a spoileru. Další různé položky, jako je Audi Side Assist s upozorněním na křížový provoz a sportovní výfukový systém, nás dovedou k celkovému součtu: 76 245 USD.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here