Audi RS Q3 Sportback 2022

0
5

Audi RS Q3 Sportback rv:2022

Charakteristický sportovní profil zádi Audi RS Q3 Sportback tvoří směrem dozadu stoupající ramenní linie společně s pozvolna klesající střešní linií. Jedná se o typické prvky specifického stylu RS, které podtrhují celkově sportovní vzhled kompaktního SUV kupé crossoveru, o jehož silný výkon se stará 2,5litrový motor TFSI disponující silou 400 koní (294 kW).


Ve vzhledu Audi RS Q3 Sportback se na první pohled odráží jeho výkonný charakter. Stačí se jen podívat na příď s nárazníkem v ostrém provedení RS a na stejně sportovní masku chladiče Singleframe v leskle černém provedení. Při pohledu zboku je navíc díky pozvolna klesající střešní linii a atleticky se zvedající ramenní linii vizuálně sníženo těžiště vozu, což podtrhuje jeho sportovní postoj. Ke svalnatému vzhledu přispívají také o 10 mm rozšířené lemy podběhů kol. Na přání jsou navíc k dispozici 21″ kola z lehké slitiny, která v této třídě představují spíše výjimku.

Ze zádi Audi RS Q3 Sportback1 přímo vyzařuje vášeň pro výkon, která je podtržena nárazníkem ve specifickém provedení RS s difuzorem, leskle černými horizontálními lištami a střešním spoilerem ve specifickém provedení RS. Šířku zádi opticky podtrhuje nízké zadní okno.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here