Aston Martin DBX 707 2022

0
52

Aston Martin DBX 707 rv:2022

Aston Martin představuje nový DBX 707 – SUV definující segment s jedinečnou kombinací silného výkonu, suverénní dynamiky, nezaměnitelného stylu a naprostého luxusu.

Nové Super SUV nabízí komplexní sadu vylepšení motoru, převodovky, odpružení a brzd. Počínaje hnacím ústrojím nyní motor DBX707 nabízí turbodmychadla s kuličkovými ložisky a zakázkovou kalibraci motoru pro uvolnění většího výkonu a točivého momentu. Novinkou ve vlajkové lodi vysoce výkonného SUV Aston Martin je také 9stupňová automatická převodovka s „mokrou spojkou“.

Tato vysoce výkonná převodovka, která je schopna zvládat mnohem zvýšené zatížení točivého momentu ve srovnání s běžným automatickým měničem točivého momentu, umožňuje výkon 4,0litrového motoru V8 zvednout na ohromných 707 koní a 900 Nm, což je nárůst o 157 HP a 200 Nm oproti DBX (V8). . Nedílnou součástí sady vylepšení výkonu DBX707 je standardní vybavení karbonových keramických brzd. Tyto kotouče CCB měří 420 mm vpředu a 390 mm vzadu a jsou uchyceny 6pístkovými třmeny a mají za následek snížení neodpružené hmotnosti o 40,5 kg.

V souladu s rozsáhlými technickými inovacemi prošly exteriér a interiér DBX707 stejně důkladným designem. Výsledek je velkolepý – zjevně sportovní, ale se stylem a smyslem pro detail, pro který je Aston Martin právem oslavován.

Jako vlajkový model v řadě DBX je DBX707 připraven pokračovat v mnoha oceněných úspěších prvního SUV Aston Martin, které v prvním roce výroby dosáhlo více než 3000 prodejů a získalo řadu ocenění.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here