Alfa Romeo Stelvio 2023

0
192

Nová Alfa Romeo Stelvio Competizione facelift rv:2023 – Specifikace a funkce

Alfa Romeo představil facelift 2023 Giulia a Stelvio, které budou k dispozici do Q1 příštího roku. Alfa Romeo Giulia a Stelvio poprvé debutovali v roce 2016.

Na přední straně nové Giulia a Stelvio nejen získávají nové tvary světlometů, ale také přepracovaný přední nárazník. Zřetelná mřížka Trilobo byla také mírně přepracována. Hlavní světlomety mají nyní 3+3 projektory (jak to Alfa nazývá) s adaptivní technologií LED LED, inspirovanou koncepčními vozy Alfa Romeo Tonale, proteo a SZ Zagato Concept Cars.

Hlavní světlomety budou také s funkcí „Welcome“ a „Goodbye“ a jsou vybaveny technologií segmentované s vysokým paprskem bez oslnění, aby se zabránilo oslepování automobilů v opačném směru. Vzadu byla grafika zadního světla na obou modelech mírně vylepšena, aby promítala ostřejší a elegantnější vzhled.

Zatímco The Stelvio má pro své zadní světla nové čiré sklo, Giulia dostane zatmavené zadní sklo s lesklým černým povrchem. Pro novou Giulia a Stelvio budou existovat dvě úrovně výbavy – sprint a veloce. První z nich je vstupní model, zatímco Veloce obsahuje vylepšený výkon a sportovnost.

S odhalením facelift Giulia a Stelvio představuje Alfa Romeo také sérii Competizione. Je založen na lemování Veloce a je k dispozici s každou možností motorizace. Vydání Launch se nachází v horní části řady Giulia a Stelvio a je rozlišeno s měsíční světle šedou matnou vnější barvou, doplněnou o červenou na brzdových třmenech.

Je vybaven 21palcovými koly, zatímco interiér je vylepšen o zvukový systém Harman Kardon, a o koženou palubní desku a sedadleh s červeným šitím.

Zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here